Profesjonalne usługi sprzątające dla każdego

Świadczone przez nas usługi są dla klientów bardzo istotne przede wszystkim ze względów reprezentacyjnych. Jesteśmy w pełni przygotowani do współdziałania w tworzeniu i umacnianiu wizerunku Państwa firmy.

Oferta firmy DAR-BET skierowana jest dla wszystkich, którzy takich usług potrzebują, w tym osób indywidualnych oraz firm znajdujących się na terenie Śląska i Katowic.

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem mieszkań, domów i biur w Katowicach. Świadczymy usługi sprzątające o charakterze - jednorazowym lub regularnym.

Oferta sprzątania dla Firm

Sprzątanie Firm
usługi sprzątające katowice

DAR-BET PLUS FIRMA SPRZĄTAJĄCA KATOWICE

Proponujemy szeroki zakres sprzątania, począwszy od mieszkań i pomieszczeń biurowych,
po sprzątanie biur, wspólnot mieszkaniowych, domków, pensjonatów, galerii i centrów handlowych. 

Jedyna taka firma sprzątająca w Katowicach

Największe wymagania, świadcząc usługi sprzątania, stawiamy sobie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do Państwa potrzeb i możliwości, a w zakresie jakości świadczonych usług przekraczamy wyznaczone standardy.

Oferta sprzątania dla Domów

Sprzątanie Domów

Cennik

Gwarantujemy atrakcyjne ceny niezależnie od wyznaczonego zadania. Prosimy pamiętać, że cena sprzątania zależy nie tylko od zakresu czynności, lecz również od powierzchni pomieszczenia w którym realizujemy naszą usługę.

Środki czystości najwyższej jakości

środki czystości sprzątanie katowice

Stosujemy środki czystości najwyższej jakości, w związku z tym różnią się one od produktów dostępnych w sklepach konsumenckich. Posiadamy dostęp do profesjonalnych detergentów mających lepszy wpływ na czyszczące powierzchnie, działają one efektowniej i dłużej nie niszcząc przy tym czyszczonych powierzchni.

Doświadczony i wykształcony personel

tanie sprzątanie katowice
Inwestujemy w szkolenia mające na celu zwiększenie jakości świadczonych przez nas usług. Każdy pracownik jest sprawdzany nie tylko pod względem znajomości stosowanych środków i urządzeń ale sprawdzamy również jego uczciwość i sumienne podejście do pracy.

Najlepsza firma sprzątająca w Katowicach

Zdecydowanie polecam firmę DAR-BET. Usługa sprzątania wykonywana jest rzetelnie i cieszę się z tej współpracy. Miałem wcześniej kilku innych wykonawców, jednak DAR-BET bije ich stosunkiem jakości do ceny.

Andrzej z Crop Tech

Jeśli sprzątanie biur to tylko oni!

W mojej branży to jak wygląda twoje miejsce pracy ma decydujące znacznie w kontaktach biznesowych. Nie wyobrażam sobie współpracy z firmą, która nie dba o swój wizerunek w tak podstawowej kwestii. Zaufałam firmie DAR-BET i jestem bardzo zadowolona.

Anna z SysInternal
FIRMA SRZPĄTAJĄCA KATOWICE

Sprzątanie w Katowicach i na Śląsku

Swoje usługi sprzątania kierujemy głównie dla mieszkańców całego regionu województwa Śląskiego.

Działamy również w Katowicach na terenie takich dzielnic jak Katowice Śródmieście (centrum), Katowice Dąbrówka Mała, Katowice Szopienice, Katowice Nikiszowiec, Katowice Ligota, Katowice Piotrowice, Katowice Wełnowiec, Katowice Dąb, Katowice Zawodzie, Katowice Murcki i Katowice Kostuchna.