Zabezpieczanie podłóg
Dodatkowa warstwa ochronna wydłużająca żywotność podłogi
Czysta i błyszcząca powierzchnia przez wiele miesięcy
Zabezpieczanie przed uszkodzeniami nawet do 12 miesięcy

OFERUJEMY PAŃSTWU USŁUGI W ZAKRESIE GRUNTOWNEGO CZYSZCZENIA (DOCZYSZCZANIA) ORAZ POLIMERYZACJI (IMPREGNACJI) POSADZEK.

Polimeryzacja posadzek PCV

Polimeryzacja posadzek PCV jest wykonywana w celu zabezpieczenia istniejących powierzchni płaskich. Wykorzystując profesjonalne maszyny do polimeryzacji uzyskujemy doskonałe efekty o walorach wizualnych i estetycznych. Polimeryzacja polega na naniesieniu dodatkowej warstwy powłoki polimerowej na posadzkę zwiększając jej trwałość i odporność na zarysowania i ubrudzenia.  Poza walorami użytkowymi, polimeryzacja nadaje walorów wizualnych - czysta i błyszcząca podłoga jest oznaką dbałości jaką pokładają Państwo w czystość pomieszczenia i jego sterylność.

+48 603 466 640
biuro@sprzatanie-katowice.com.pl

Cechy polimeryzacji:

Podłoga wykonana z wykładzin PCV czy linoleum powinna zostać poddana polimeryzacji czy akrylowaniu od razu po montażu, aby zabezpieczyć ją przed wnikaniem zabrudzeń. Większość wykonawców pomija jednak tę ważną czynność, ze względu na chęć obniżenia kosztów, co znacząco wpływa na obniżenie żywotności podłogi. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu podłoga PCV będzie służyć dużo dłużej, ponieważ brud i rysy nie powstają bezpośrednio na podłodze, ale na warstwie ochronnej (polimerze), pozostawiając samą posadzkę w nienaruszonym stanie. Polimeryzacja podłóg PCV znacznie ułatwia również późniejsze sprzątanie i utrzymanie w czystości. Polimerowa warstwa zabezpieczająca tworzy efekt „mokrej podłogi” – przez cały okres trwałości nadaje podłodze wysoki połysk, będąc jednocześnie warstwą antypoślizgową.

Czas utrzymywania warstwy ochronnej:

Trwałość powłoki polimerowej wynosi od 6 do 12 miesięcy w zależności od intensywności użycia. Jeżeli nie odpowiada Państwu połysk podłogi oferujemy także zabezpieczenie powierzchni polimerem matowym.

Czyszczenie wykładzin PCV

Nowoczesne wykładziny PCV i linoleum są przeznaczone do długotrwałego i intensywnego użytkowania. Aby utrzymać je w nienaruszonym stanie, nie narażając ich na zarysowania oraz wnikanie uciążliwych zabrudzeń w mikroskopijne pory powierzchni, warto ją zabezpieczyć poprzez zabieg polimeryzacji. Polega on na nałożeniu specjalnych warstw polimerowych, po uprzednim, dokładnym wyczyszczeniu nawierzchni. Najlepiej dokonać tego od razu po nałożeniu nowej podłogi. Czyszczenie PCV odbywa się w kilku etapach. Pierwszym z nich jest ściąganie starego polimeru, następnie gruntowne czyszczenie, odsysanie, suszenie, nakładanie nowych warstw polimeru, których ilość jest indywidualna i zależna od potrzeb, a na końcu suszenie.

+48 603 466 640
biuro@sprzatanie-katowice.com.pl

Polimeryzacja - cennik

Ceny za usługę polimeryzacji posadzki uzależnione są w głównej mierze od rodzaju i wielkości (powierzchni) posadzki przeznaczonej do czyszczenia. Zapraszamy do kontaktu, a nasz pracownik przedstawi Państwu atrakcyjną ofertę.